Про нас

Encore coffee - це локальне мікро виробництво свіжообсмаженої кави для дому, офісів та HoReCa.

Ми безкоштовно здійснюємо професійну консультацію та допомогу в пошуку обладнання, складання асортименту напоїв та навчання працівників для наших партнерів.
Замовникам кави для дому рекомендуємо рецепти та способи заварювання, що дозволять постійно отримувати нові смаки напоїв.
Історія ENCORE COFFEE

Encore Coffee це молода крафтова обсмажка кави. На ринку ми лише 3 роки, проте, наші працівники мають досвід роботи з кавовим зерном та обладнанням більше ніж 10 років, є сертифікованими баристами Specialty Coffee Association, учасниками та призерами Національних чемпіонатів та, неодноразово, їм довіряли суддівство на чемпіонаті «Brewers Cup». Здобувши досвід в топових кавових компаніях, наш обсмажчик розкриє всі смакові якості зерна. Обсмажуємо каву преміум та спешелті класу з різних країн світу. Ретельно підходимо до вибору якісного зерна та, так само ретельно, ставимось до його обсмаження та упакування.

Ігор Бердніков - обсмажчик

“Спираючись на свій досвід у кавовій індустрії, ми прагнемо допомогти кожному нашому клієнту знайти саме той сорт кави з нашого асортименту, який найбільше відповідатиме його запитам”